O nas

Od roku 1886, kiedy to Carl Benz zbudował pierwszy czterokołowy automobil, branża motoryzacyjna stała się siłą napędową niemieckiej gospodarki. Od tamtej pory każdy sprzedany w tym kraju samochód uznawany jest za godny zaufania.

Nasza historia zaczyna się w pobliżu niemieckiego miasta Dusseldorf, gdzie obecnie znajduje się nasze główne centrum sprzedaży samochodów. „RSVMOTORS” – pod tą nazwą kryje się przejrzystość, innowacyjne pomysły i pasja do samochodów. Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmującą się sprzedażą pojazdów, którą wyróżnia wieloletnia obecność na rynkach europejskich. Zawdzięczamy to zespołowi złożonemu z doświadczonych mechaników samochodowych oraz specjalistów z branży motoryzacyjnej. Wierzymy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego nie boimy się przekraczać granic możliwości, jakimi dysponują działające na rynku firmy. Wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów.

„RSVMOTORS” świadczy wyjątkowe usługi w zakresie sprzedaży pojazdów, z troską o najdrobniejsze szczegóły, by zminimalizować dyskomfort oraz straty finansowe klientów, jakie nierzadko ponoszą oni w wyniku sprzedaży pojazdu na własną rękę. Dla nas pojazdy są nie tylko środkami transportu. Są częścią naszego życia i przedmiotem Twojej inwestycji, dlatego nigdy nie poświęcimy jakości, ceny lub stanu technicznego środka transportu na rzecz własnych korzyści.

Meniu